Szukaj w

Wszędzie
Obiektach
Wydarzeniach
Artykułach
Galeriach

Zaawansowane

Tylko ze zdjęciem
Szukaj także w opisach

Kategoria

Wyszukaj w KarkonoszachWyszukaj w Karkonoszach

Kategoria

Podkategoria

Miejscowość

Wyszukaj

Dinopark

stars

Turystyka->Atrakcje turystyczne

ul. Muzealna 7
58-580 Szklarska Poręba

email: grupy@dinopark.com.pl
website: http://www.dinopark.com.pl
tel. 79 55 777 55 / 666 077 885

Opis:


DINOPARK
Tropem dinozaurów przejdź przez 500 mln lat historii ziemi. Rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości rozmieszczone wśród skał i wzgórz na terenie olbrzymiego lasu o powierzchni 15 boisk piłkarskich. W miasteczku Flinstonów można nabyć jedyne w swoim rodzaju kamienne pieniążki – DINO. Dino Park to doskonałe miejsce rodzinnej przygody dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków łączące edukację, rekreację i odpoczynek.

PLAC ZABAW
Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy wielopoziomowy plac zabaw z całą masą atrakcji.

PIASKOWNICA MAŁYCH ODKRYWCÓW
Olbrzymia piaskownica i umieszczony w niej szkielet dinozaura umożliwią zabawę w małego odkrywcę.

MAŁPI GAJ
Małpi Gaj - park linowy o długości ok. 80 m. przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Na trasie parku znajduje się 14 platform z domkami zamontowanymi na drzewach a pomiędzy nimi są rozpięte na stalowych linach różne przeszkody otoczone siatkami asekuracyjnymi. Domki oraz przeszkody umieszczone są na wysokości od 0,7 do 3-ch metrów nad ziemią. Całkowite bezpieczeństwo dzieci zapewniają siatki ochraniające przeszkody umożliwiają poruszanie się dzieci bez krępującego ruchy sprzętu alpinistycznego i bez obawy o upadek dziecka z wysokości.
Małpi Gaj zapewnia niezapomniane wrażenia, rozwija poczucie równowagi i pewność siebie oraz wzmacnia koordynację ruchów u dzieci.

KINO 5D
To jedna z najnowocześniejszych atrakcji łącząca w sobie elementy kina 3D z efektami takimi jak: ruszające się i wibrujące fotele, tryskająca woda, wiejący wiatr, padający śnieg. Widz ma wrażenie obecności w przestrzeni akcji filmu.
Jest to doskonała forma rozrywki, edukacji oraz świetna zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Kino 5D dostarcza niezapomnianych przeżyć i pobudza wszystkie zmysły.