Szukaj w

Wszędzie
Obiektach
Wydarzeniach
Artykułach
Galeriach

Zaawansowane

Tylko ze zdjęciem
Szukaj także w opisach

Kategoria

″Górski Challenge 2019 - podsumowanie″

Podgórzyn, 1 lutego 2020 06:32

6 IMG 2959 miniW sobotę (25.01.2020r.) w centrum aktywności Społecznej Pogórze odbyło się podsumowanie i uroczysta dekoracja zwycięzców Górskiego Challenge 2018, organizowanego przez Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów przy współpracy z Gminą Podgórzyn.


W sobotę (25.01.2020r.) w centrum aktywności Społecznej Pogórze odbyło się podsumowanie i uroczysta dekoracja zwycięzców Górskiego Challenge 2018, organizowanego przez Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów przy współpracy z Gminą Podgórzyn.

W ramach Challengu GÓRSKIEGO prowadzonego przez Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów  (wyścigi punktowane) brane były tylko wyścigi krajowe wg wykazu :

  1. 28.04.2019 - XV Czasówka Sudecka - Podgórzyn
  2. 18.05.2019 - X  Czasówka Szybowcowa - Jeżów Sudecki
  3. 19.05.2019 - XI Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Gminy Podgórzyn - Podgórzyn
  4. 22.06.2019 - IV Czasówka Rosochocka - Sichów
  5. 14.07.2019 - III Czasówka Chełmińska  - Chrośnice
  6. 17.08.2019 - VI  Czasówka Izerska - Szklarska Poręba
  7. 18.08.2019 - IV Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bitwy Kaczawskiej - KROTOSZYCE
  8. 7.09.2019 - GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI  Służby Mundurowe, Tandemy,Amatorzy - PODGÓRZYN-SOSNÓWKA
  9. 21.09.2019 - VIII Czasówka Kaczawska – Wojcieszów
  10. 22.09.2019 - Ogólnopolski Wyścig kolarski o Puchar Starosty Złotoryjskiego - Wysocko
  11. 28.09.2019 VII Czasówka Gorzanowicka - FINAŁ
  12. 29.09.2019  Wyścig ze startu wspólnego – pow. Jaworski

Dekoracji dokonał Wisław Kucab (Prezes Karkonoskiego Stowarzyszenia Cyklistów) a najlepszymi, którzy stanęli na podium byli:

M-ce Zawodnik klub kategoria
1. BRYCKA Małgorzata VYTYN K30
1. POSMYK Mariola DIVERSEY TEAM K40
1. CZAPLA Michał SZCZAWNO ZDRÓJ CM 20
1. SIDORSKI Sławomir IT KONTRAKT BIKE TEAM M30
1. LATOSZEK Marcin CTM WULKAN M40
2. KOWALSKI Tomasz BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA
3. MACIĄG  Robert BIKESYSTEM
1. WOJCZAL  Jarosław VYTYN M50
2. GAWRYLUK  Aleksander DIVERSEY TEAM
3. ŚCIĘGAJ  Ireneusz NOWA RUDA
1. GARTKIEWICZ Janusz JELONKI MAX JELENIA GÓRA M60
2. TWARDZISZEWSKI Waldemar RED-OX CHAMPION PODGÓRZYN
3. LENKOWSKI Krzysztof RED-OX CHAMPION PODGÓRZYN
1. KRUSZELNICKI    Ryszard BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA M70
2. DRZEWIECKI   Jerzy MERX TEAM WĄGROWIEC
3. PATERKA  Stanisław MERX TEAM WĄGROWIEC
1. SONDEL  Alfred SOBÓTKA M80