Szukaj w

Wszędzie
Obiektach
Wydarzeniach
Artykułach
Galeriach

Zaawansowane

Tylko ze zdjęciem
Szukaj także w opisach

Kategoria

WydarzeniaWydarzenia


″Świat nie stoi w miejscu...″

al, 17 kwietnia 2018 12:03
Data: 2018-06-27
Godz: 09:00 do 15:00

Pierwsze Polsko-Czesko-Niemieckie Forum Kooperacji Firm poświęcone energii odnawialnej i nowym trendom w turystyce

Energia odnawialna i nowe trendy w turystyce - o tym, 27 czerwca 2018 roku, będą rozmawiać uczestnicy pierwszego POLSKO-CZESKO-NIEMIECKIEGO FORUM KOOPERACJI FIRM w hotelu MERCURE w Jeleniej Górze. Przy wsparciu funduszy unijnych spotkanie organizuje Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego. To doskonała okazja dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw do prezentacji swoich możliwości, wymiany doświadczeń z branżą sąsiadujących krajów oraz pozyskania nowych kontaktów handlowych. To także sposobność do weryfikacji kierunku rozwoju własnej firmy, wzmocnienia jej potencjału i poznania nowych trendów. Bo świat nie stoi w miejscu...

Forum turystyczne odbędzie się po raz pierwszy. Weźmie w nim udział ok. 100 przedsiębiorstw z Polski, Republiki Czeskiej i Saksonii - łącznie blisko 200 osób.
Forum składać się będzie z dwóch części:
1. seminaryjnej,
2. giełdy kooperacyjnej, dla rozmów bilateralnych pomiędzy przedsiębiorcami.

Potrzeba zorganizowania forum wzięła się z tendencji rozwoju światowej turystyki. Współcześnie wzrost konkurencyjności przemysłu turystycznego opiera się m.in. na minimalizacji kosztów działalności dzięki wykorzystaniu energii wytworzonej z własnych źródeł i wpisywaniu działalności prośrodowiskowej  w ofertę i usługę turystyczną.

Forum organizowane jest w ramach projektu SIEĆ ROZWOJU GOSPODARCZEGO POGRANICZA CZESKO-POLSKIEGO współfinansowanego z Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.  Projekt realizowany jest w partnerstwie z:
- Sudecką Izbą Przemysłowo-Handlową w Świdnicy,
- Izbą Gospodarczą „Śląsk” z Opola,
- Powiatową Izbą Gospodarczą w Jabloncu nad Nisou,
- Krajską Izbą Gospodarczą Kraju Kralowohradeckiego
- Karkonosze - Związek Miast i Gmin z Vrchlabi.

Udział w forum jest bezpłatny, więc DOŁĄCZ koniecznie!

źródło: KARR

title